Zadzwoń: +48 696 618 352 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Funkcjonalny projekt

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Piętro

pietro

Schody z salonu prowadzą do prywatnej, zacisznej części domu. To tu z dala od hałasów i wspólnej aktywności znajdują się: sypialnia rodziców, pokoje dziecinne i łazienka dla domowników.

Dla dzieci własny pokój stanowi szczególną przestrzeń, w której uczą się, bawią, ale też tworzą własny, indywidualny świat. Z myślą o dziecięcych potrzebach stworzyliśmy jasne, przytulne i przestronne przestrzenie, w których dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się i rozwijać, jak również spędzić czas w towarzystwie innych dzieci.

Tuż obok znajduje się niewielka, lecz komfortowa sypialnia rodziców. To miejsce stworzyliśmy szczególnie z myślą o ich potrzebach. Wygodne, szerokie łóżko, nocne szafki i nocne lampki pozwolą stworzyć ciepłą i przytulną atmosferę ułatwiającą nocny wypoczynek. Sypialnia połączona jest z wygodną garderobą wyposażoną w nowoczesny system szafowy. Przez garderobę przechodzimy do pralni, a następnie do łazienki. Taki ciąg komunikacyjny skraca do minimum czas potrzebny do prania ubrań. Doskonale wiemy, że nawet przy kilku łazienkach wszyscy domownicy korzystają z tej jednej ulubionej. Wspólna łazienka to większa przestrzeń, która staje się nie tyle miejscem do mycia, a pokojem kąpielowym umożliwiającym pełen relaks.

Wszyscy wiemy, że niezależnie od tego jak rozsądnie staramy się gospodarować przestrzenią w domu, i tak ciągle brakuje w nim miejsca na ubrania i domowe sprzęty. To jest przyczyną, dla której tak trudno o utrzymanie w domu porządku. Postaraliśmy się rozwiązać ten istotny problem. W ADD zaprojektowaliśmy aż 40 m³ doskonale wkomponowanych w przestrzeń nowoczesnych ergonomicznych szaf wbudowanych, które pozwolą uporządkować i schować wszystko, co niezbędne i co nie powinno tworzyć bałaganu w naszym otoczeniu. Jest to przestrzeń składowania równoważna 20 trzydrzwiowym tradycyjnym szafom. Nikt w rodzinie nie posiada tak wielu rzeczy jak Pani domu, dlatego z myślą o jej potrzebach w pokoju rodziców zaplanowaliśmy obszerną, wygodną i łatwo dostępną garderobę, która pomieści całą kolekcję ubrań, butów i dodatków.

 Parter    Niepełnosprawni  

Zainteresowany domem o ultraniskim zużyciu energii?        Zapytaj

Kontakt:

 Poland

 ul. Polna 15, Magdalenka

 +48 696 618 352

 kontakt@domadd.pl

Kim Jesteśmy?

ADD

Autonomiczny Dom Dostępny

ADD to technologia budowy domu jednorodzinnego, wyróżniona nagrodami PLGBC i Muratora.