Zadzwoń: +48 696 618 352 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oszczędności

Teraz i w przyszłości

Mimo wysokiej jakości proponowane przez nas rozwiązania nie są drogie. Nowoczesna prefabrykacja pozwala na niski koszt budowy – 1999 zł/m², co więcej, podczas budowy można się ubiegać o dotację z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska o wysokości 50 000 zł.

Roczne koszty ogrzewania i ciepłej wody w ADD nie przekraczają 550 zł (a więc poniżej 50 zł miesięcznie!), ponieważ aż 85% energii cieplnej pochodzi ze źródeł odnawialnych. To oznacza, że jedyne, co musisz zrobić, to uzyskać przyłącze elektryczne – ADD nie wymaga ani przyłącza gazowego, ani wodociągowego, ani zbiornika na nieczystości ciekłe.

Dowiedz się więcej   

licznik
wiatrak

Technologia

Innowacyjna i bezpieczna

ADD wykorzystuje innowacyjne technologie, które gwarantują fabryczną jakość wykończenia. Użytkownik ADD ma swój dom cały czas pod kontrolą, dzięki łatwej w obsłudze aplikacji „smart home” na urządzenia mobilne, która pozwala na monitoring wszystkich systemów instalacyjnych. Bezpieczeństwo domu gwarantuje nowoczesny system antywłamaniowy oraz instalacje zabezpieczające przed zalaniem i awariami sieci energetycznych.

Dowiedz się więcej   

Funkcjonalny projekt

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

ADD to niezwykle przyjazna przestrzeń dla użytkownika. Ciche wnętrze posiada idealny mikroklimat z powietrzem wolnym od alergenów i naturalną klimatyzacją. Dzięki dużym oknom typu portfenetr zapewniona jest optymalna ilość światła.

Przemyślany rozkład domu oferuje duże pokoje i salon, ergonomiczną kuchnię ze spiżarnią, gabinet i sypialnię połączoną z garderobą i pokojem kąpielowym, wszystko funkcjonalnie ze sobą skomunikowane. Prace domowe ułatwiają takie rozwiązania jak duża pralnia na piętrze czy aż 40 m³ ergonomicznych szaf.

Dowiedz się więcej   

plan
ogrod

Naturalny ogród

Po prostu piękny

Częścią każdego naszego projektu jest relaksujący ogród z naturalnym stawem kąpielowym. Zielone otoczenie oraz czyste, świeże powietrze jest najzdrowszym środowiskiem dla człowieka. Nasze ogrody to miejsca przyjazne dla licznych gatunków roślin i zwierząt, dobrze dopasowane do lokalnego ekosystemu.

Dowiedz się więcej   

Zainteresowany domem o ultraniskim zużyciu energii?        Zapytaj

Kontakt:

 Poland

 ul. Polna 15, Magdalenka

 +48 696 618 352

 kontakt@domadd.pl

Kim Jesteśmy?

ADD

Autonomiczny Dom Dostępny

ADD to technologia budowy domu jednorodzinnego, wyróżniona nagrodami PLGBC i Muratora.