Zadzwoń: +48 696 618 352 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technologia

Specjalnie opracowana dla ADD

Konstrukcyjne Ściany Zewnętrzne

Technologia ADD może być wykorzystana dla praktycznie każdego projektu i dla każdych lokalnych warunków. Dlatego opracowano trzy rodzaje ścian zewnętrznych, z których każdy ma optymalny zakres stosowania.

Ściana szkieletowa (31 cm)

Ściana ze szkieletem drewnianym ze sprężonym styropianem, jest optymalnym rozwiązaniem dla pomieszczeń o wysokości 2,60 m.

Wykonana w innowacyjnej technologii szkieletu drewnianego z wypełnieniem styropianowym i ocieplona 15 cm styropianu tworzącego ciągłą warstwę izolacyjną z izolacją płyty i dachu. Ta konstrukcja ściany jest stosowana zawsze w przypadku ścian szczytowych i ścian kolankowych poddasza.

Dla budynków ze ścianami szkieletowymi stosuje się strop drewniany.

Czytaj więcej   

Prefabrykowana ściana betonowa (42 cm)

Idealna na tereny zagrożone powodzią i dla pomieszczeń o wysokości do 2,75 m.

Wykonana w innowacyjnej technologii prefabrykacji poligonowej w formach zinwentaryzowanych o grubości 15 cm ze styropianowym szalunkiem traconym. Po postawieniu ściany są ocieplane 25 cm styropianu, który przyklejany jest do szalunku płyty fundamentowej.

Dla ścian z prefabrykatów betonowych stosujemy stropy betonowe.

Czytaj więcej   

Ściana z betonu komórkowego (43 cm)

Pozwala na budowanie pomieszczeń o dowolnej wysokości, ale nie powinna być stosowana na terenach, na których występuje ryzyko powodzi.

Wykonana z betonu komórkowego o λ<0,01 W/mK ocieplonego 30 cm warstwą styropianu (λ<0,032 W/mK), połączoną z ociepleniem płyty fundamentowej i dachu.

Zainteresowany domem o ultraniskim zużyciu energii?        Zapytaj

Kontakt:

 Poland

 ul. Polna 15, Magdalenka

 +48 696 618 352

 kontakt@domadd.pl

Kim Jesteśmy?

ADD

Autonomiczny Dom Dostępny

ADD to technologia budowy domu jednorodzinnego, wyróżniona nagrodami PLGBC i Muratora.